Forum

Powrót Cena podana do jednego miejsca po przecinku

I.

Ilona .....

3

Witam,

Już kiedyś o to pytałam ale mam jeszcze wątpliwości jak poprawić wykonawcy ceny jeżeli kwoty w formularzu cenowym (tj. wartość netto, vat, wartość brutto) podał do jednego miejsca po przecinku. Uznać to za błąd rachunkowy i dopisać 0 jeszcze do ceny po przecinku czy jakiś macie inny pomysł. Niestety w SIWZ (chyba przez przypadek usunęłam) zapis dotyczący zaokrąglenia ceny do dwóch miejsc po przecinku.
Witam, Już kiedyś o to pytałam ale mam jeszcze wątpliwości jak poprawić wykonawcy ceny jeżeli kwoty w formularzu cenowym (tj. wartość netto, vat, wartość brutto) podał do jednego miejsca po przecinku. Uznać to za błąd rachunkowy i dopisać 0 jeszcze do ceny po przecinku czy jakiś macie inny pomysł. Niestety w SIWZ (chyba przez przypadek usunęłam) zapis dotyczący zaokrąglenia ceny do dwóch miejsc po przecinku.
0
2020-12-03 11:07 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 505

Cenę podaje się do dwóch miejsc po przecinku. Przyjąłbym, że skoro nie ma nic wpisane to jest "0", chyba że inna wartość wynika z jakiś obliczeń matematycznych wtedy zastosowałbym omyłkę rachunkową.
Cenę podaje się do dwóch miejsc po przecinku. Przyjąłbym, że skoro nie ma nic wpisane to jest "0", chyba że inna wartość wynika z jakiś obliczeń matematycznych wtedy zastosowałbym omyłkę rachunkową.
0
2020-12-03 11:14 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy