Forum


Powrót przetarg krajowy z elektronicznym składaniem ofert

J.

Justyna .....

7

Mam pytanie - czy przetarg poniżej progów (krajowy) mogę w tym roku ogłosić wyłącznie z elektronicznym składaniem ofert przez platformę i potem dopuszczaniem składania dokumentów elektronicznie?
Czy w tym roku muszę dopuścić jeszcze składanie ofert papierowych?
Mam pytanie - czy przetarg poniżej progów (krajowy) mogę w tym roku ogłosić wyłącznie z elektronicznym składaniem ofert przez platformę i potem dopuszczaniem składania dokumentów elektronicznie? Czy w tym roku muszę dopuścić jeszcze składanie ofert papierowych?
0
2020-12-04 11:07 0

P.

Paweł .....

8

Musisz jeszcze mimo wszystko dopuścić papierowe oferty, nie ma zmiłuj.
Może nikt nie złoży papierowo, ale musi mieć taką możliwość. Obecnie to oferty papierowe są jeszcze tymi "ważniejszymi".
Czyli prowadzisz postępowanie jak zawsze, tyle, że pozwalasz na składanie ofert elektronicznych. Powinnaś to też opisać jak Wykonawcy mają to zrobić.
Musisz jeszcze mimo wszystko dopuścić papierowe oferty, nie ma zmiłuj. Może nikt nie złoży papierowo, ale musi mieć taką możliwość. Obecnie to oferty papierowe są jeszcze tymi "ważniejszymi". Czyli prowadzisz postępowanie jak zawsze, tyle, że pozwalasz na składanie ofert elektronicznych. Powinnaś to też opisać jak Wykonawcy mają to zrobić.
0
2020-12-04 12:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy