Forum


Powrót Oferta do odrzucenia - nie ten formularz

A.

Aneta .....

Fachowiec 115

Oferta została złożona na druku nieaktualnym. Pod pismo nr 1 został dołączony nowy formularz ze zmianami.
Czy Oferta z takim formularzem stanowi podstawę do odrzucenia?

(wg mnie niezgodna z siwz - ale ...) nizbadane sa wyroki KIO
Oferta została złożona na druku nieaktualnym. Pod pismo nr 1 został dołączony nowy formularz ze zmianami. Czy Oferta z takim formularzem stanowi podstawę do odrzucenia? (wg mnie niezgodna z siwz - ale ...) nizbadane sa wyroki KIO
0
2020-12-07 13:53 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 512

Jeśli druk jest nieaktualny to jeszcze nie jest podstawa do odrzucenia. Odrzucic nalezy oferte jesli nie zawiera merytorycznych tresci takich jak chciał zamawiający. (nie wiem co to jest pismo nr1) jesli złożył dwa formularze (stary i nowy) i róznią sie treścia merytoryczną to tez jest oferta(y) do odrzucenia.
Jeśli druk jest nieaktualny to jeszcze nie jest podstawa do odrzucenia. Odrzucic nalezy oferte jesli nie zawiera merytorycznych tresci takich jak chciał zamawiający. (nie wiem co to jest pismo nr1) jesli złożył dwa formularze (stary i nowy) i róznią sie treścia merytoryczną to tez jest oferta(y) do odrzucenia.
0
2020-12-07 14:08 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy