Forum


Powrót Oświadczenie Grupa kapitałowa

A.

Adriana .....

0

W dniu 3.11 br. miało miejsce otwarcie ofert w p. nieograniczonym powyżej progów unijnych. Na podstawie art. 24 ust. 11 wykonawca w terminie 3 dni od zamieszczenia na str. internetowej informacji o której mowa w art. 86 ust. 5 ma obowiązek przekazać zamawiającemu oświadczenie o przynależności lub braku do grupy kapitałowej. Jeden z wykonawców złożył oświadczenie w terminie natomiast z datą (na oświadczeniu 04.11). Co zrobić? Czy uznać? Proszę o odpowiedż.
W dniu 3.11 br. miało miejsce otwarcie ofert w p. nieograniczonym powyżej progów unijnych. Na podstawie art. 24 ust. 11 wykonawca w terminie 3 dni od zamieszczenia na str. internetowej informacji o której mowa w art. 86 ust. 5 ma obowiązek przekazać zamawiającemu oświadczenie o przynależności lub braku do grupy kapitałowej. Jeden z wykonawców złożył oświadczenie w terminie natomiast z datą (na oświadczeniu 04.11). Co zrobić? Czy uznać? Proszę o odpowiedż.
0
2016-11-08 07:34 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 637

No jak oświadczenie jest z datą 4.11 a otwarcie było 3.11 to wszystko jest poprawnie, chyba że chodzi o inną kwestię.
No jak oświadczenie jest z datą 4.11 a otwarcie było 3.11 to wszystko jest poprawnie, chyba że chodzi o inną kwestię.
1
2016-11-08 07:38 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy