Forum


Powrót wolna ręka elektronicznie

T.

Tomasz .....

6

Witam,
Będę jeszcze w tym roku przygotowywał postępowanie z wolnej ręki i chciałbym się upewnić czy w obecnym stanie prawnym mogę wszystkie dokumenty tj. oświadczenie o spełnianiu warunków, pełnomocnictwo i umowę zawrzeć elektronicznie?Jeśli tak to tylko z podpisem kwalifikowalnym? Mam wykonawcę w USA...a zależy mi na czasie. Dziękuję za pomoc.
Witam, Będę jeszcze w tym roku przygotowywał postępowanie z wolnej ręki i chciałbym się upewnić czy w obecnym stanie prawnym mogę wszystkie dokumenty tj. oświadczenie o spełnianiu warunków, pełnomocnictwo i umowę zawrzeć elektronicznie?Jeśli tak to tylko z podpisem kwalifikowalnym? Mam wykonawcę w USA...a zależy mi na czasie. Dziękuję za pomoc.
0
2020-12-11 10:47 0

K.

Katarzyna .....

Fachowiec 1729

jeśli procedura krajowa, to ewentualnie można dopuścic obie formy, papierową i elektroniczną (Wykonawca pewnie wtedy wybierze elektroniczną, ale nie mozna mu tego nakazać), nie mozna ograniczyć tylko do elektronicznej. Jesli elektroniczna, to póki co tylko z kwalifikowanym podpisem.
jeśli procedura krajowa, to ewentualnie można dopuścic obie formy, papierową i elektroniczną (Wykonawca pewnie wtedy wybierze elektroniczną, ale nie mozna mu tego nakazać), nie mozna ograniczyć tylko do elektronicznej. Jesli elektroniczna, to póki co tylko z kwalifikowanym podpisem.
0
2020-12-11 11:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy