Forum


Powrót KRK - podmiot zbiorowy

H.

Hubert .....

21

Witam. Proszę o podpowiedź, bo trochę już ,,zgłupiałem". Jeśli ofertę złożyła firma (spółka akcyjna), to w zaświadczeniu KRK dotyczącego członków rady nadzorczej, prokurentów i zarządu, powinna być wpisana podstawa art. 24 ust. 1 pkt 14), art. 24 ust. 5 pkt 6 ustawy Pzp ? Czy jeszcze art. 24 ust. 1 pkt 13), art. 24 ust. 5 pkt 5) ?
Witam. Proszę o podpowiedź, bo trochę już ,,zgłupiałem". Jeśli ofertę złożyła firma (spółka akcyjna), to w zaświadczeniu KRK dotyczącego członków rady nadzorczej, prokurentów i zarządu, powinna być wpisana podstawa art. 24 ust. 1 pkt 14), art. 24 ust. 5 pkt 6 ustawy Pzp ? Czy jeszcze art. 24 ust. 1 pkt 13), art. 24 ust. 5 pkt 5) ?
0
2020-12-11 12:14 0

M.

Mariusz .....

Fachowiec 246

W zaświadczeniu Krk nie musi być wpisane podstawa. Wystarczy żeby na tym zaświadczeniu widniało, że nie figuruje w krk.
W zaświadczeniu Krk nie musi być wpisane podstawa. Wystarczy żeby na tym zaświadczeniu widniało, że nie figuruje w krk.
0
2020-12-11 14:13 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy