Forum


Powrót waloryzacja wynagrodzenia a ogłoszenie o zmianie umowy

J.

Justyna .....

9

Mam umowę na usługi sprzątania podpisana z wykonawcą na okres 24 miesięcy.
Wykonawca zwrócił się, aby od stycznia 2021 r. zmienić wynagrodzenie w związku ze zmiana wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę.
Przychylamy się do wniosku wykonawcy i przygotowujemy stosowny aneks, wszak zmiana ta została przewidziana w SIWZ i umowie.

Czy po podpisaniu aneksu zgodnie z art. 144 ust 1c mam obowiązek zamieścić w Biuletynie Zamówień Ogłoszenie o zmianie umowy??
Mam umowę na usługi sprzątania podpisana z wykonawcą na okres 24 miesięcy. Wykonawca zwrócił się, aby od stycznia 2021 r. zmienić wynagrodzenie w związku ze zmiana wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę. Przychylamy się do wniosku wykonawcy i przygotowujemy stosowny aneks, wszak zmiana ta została przewidziana w SIWZ i umowie. Czy po podpisaniu aneksu zgodnie z art. 144 ust 1c mam obowiązek zamieścić w Biuletynie Zamówień Ogłoszenie o zmianie umowy??
0
2020-12-11 12:16 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 512

Nie ma takiego obowiązku Zmiana wynagrodzenia i wysokości umowy w oparciu o zapisy dotyczace waloryzacji nie podlegaja pod przepisy dotyczace publikacji o których mowa w art 144 ust 1c
Nie ma takiego obowiązku Zmiana wynagrodzenia i wysokości umowy w oparciu o zapisy dotyczace waloryzacji nie podlegaja pod przepisy dotyczace publikacji o których mowa w art 144 ust 1c
0
2020-12-11 13:03 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy