Forum


Powrót Podmiot udostępniający a podwykonawca

I.

Ilona .....

5

Mam takie pytanie czy podmiot udostępniający zasoby w postaci projektanta z uprawnieniami w specjalności architektonicznej może jednocześnie być podwykonawcą niebędącym podmiotem na którego zasoby powołuje się wykonawca (w zakresie prac projektowych)?
Mam własnie taki przypadek w ofercie jednego z Wykonawców.
Mam takie pytanie czy podmiot udostępniający zasoby w postaci projektanta z uprawnieniami w specjalności architektonicznej może jednocześnie być podwykonawcą niebędącym podmiotem na którego zasoby powołuje się wykonawca (w zakresie prac projektowych)? Mam własnie taki przypadek w ofercie jednego z Wykonawców.
0
2020-12-14 08:37 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 1400

prawdopodobnie wykonawca coś pomieszał. Proszę poprosić o wyjaśnienie treści oświadczenia wstępnego na podstawie art. 26 ust. 4 i wtedy upewnicie się, czy jest to podmiot trzeci udostępniający zasoby, czy podwykonawca nie udostępniający zasobów
prawdopodobnie wykonawca coś pomieszał. Proszę poprosić o wyjaśnienie treści oświadczenia wstępnego na podstawie art. 26 ust. 4 i wtedy upewnicie się, czy jest to podmiot trzeci udostępniający zasoby, czy podwykonawca nie udostępniający zasobów
0
2020-12-14 10:13 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy