Forum


Powrót Wolna ręka powyżej progów

AL

Anna Lenartowicz

0

Postępowanie powyżej progów w trybie zamówienia z wolnej ręki (podstawa art. 67 ust. 1 pkt. 2 - przeprowadzono konkurs).

Przedmiotem konkursu było opracowanie koncepcji architektonicznej budynku. Został wyłoniony zwycięzca i z nim chcemy zawrzeć umowę na wykonanie projektu budowlanego (tak, żeby na tej podstawie zrobić później przetarg na budowę).

Wybraliśmy tryb wolnej ręki, czyli negocjacje z jednym wykonawca. Jaki jest dopuszczalny zakres negocjacji?
Z racji tego, że jest to połączone z budowlanką, Dział Inwestycji oszacował kwotę należną za projekt na podstawie wskaźników.
Jest jakiś minimalny poziom ceny do którego można zejść?
I czy są jeszcze jakieś "haczyki" na które trzeba zwrócić uwagę w taki postępowaniu?
Postępowanie powyżej progów w trybie zamówienia z wolnej ręki (podstawa art. 67 ust. 1 pkt. 2 - przeprowadzono konkurs). Przedmiotem konkursu było opracowanie koncepcji architektonicznej budynku. Został wyłoniony zwycięzca i z nim chcemy zawrzeć umowę na wykonanie projektu budowlanego (tak, żeby na tej podstawie zrobić później przetarg na budowę). Wybraliśmy tryb wolnej ręki, czyli negocjacje z jednym wykonawca. Jaki jest dopuszczalny zakres negocjacji? Z racji tego, że jest to połączone z budowlanką, Dział Inwestycji oszacował kwotę należną za projekt na podstawie wskaźników. Jest jakiś minimalny poziom ceny do którego można zejść? I czy są jeszcze jakieś "haczyki" na które trzeba zwrócić uwagę w taki postępowaniu?
0
2020-12-14 12:46 0

A.

Aneta .....

Fachowiec 111

zakresu negocjacji tutaj nie ma, wszystko zgodnie z prawem, zamówienie z wolnej ręki jest nagrodą udzieloną na podstawie Konkursu, powiadomienie Prezesa uzp, jedz elektronicznie.
zakresu negocjacji tutaj nie ma, wszystko zgodnie z prawem, zamówienie z wolnej ręki jest nagrodą udzieloną na podstawie Konkursu, powiadomienie Prezesa uzp, jedz elektronicznie.
0
2020-12-15 19:21 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy