Forum


Powrót Art. 20a Pzp

A.

Anna .....

0

Czy w nowym PZP istnieje obowiązek powoływania zespołu, o którym mowa w art.20a obecnego pzp?
Czy w nowym PZP istnieje obowiązek powoływania zespołu, o którym mowa w art.20a obecnego pzp?
0
2020-12-17 08:48 0

K.

Katarzyna .....

Fachowiec 285

nie ma, zrezygnowano z tego
nie ma, zrezygnowano z tego
0
2020-12-17 09:28 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy