Forum


Powrót przetarg ogłosozny w tym roku a nowa ustawa

J.

Justyna .....

5

Witam, czy ktoś się orientuje ogłaszając przetarg w tym roku w przyszłym roku będę mogła aneksować umowę na starych zasadach czy już zgodnie z nowelizacją?
chodzi mi o taką kwestię, ponieważ mam zadanie które wiem, że nie nie zostanie ukończone w przyszłym roku, napwewno jest realne w 2022r., ale zadanie w budżecie mam wpisane tylko na rok 2021. Pani Skarbnik może to zmienić dopiero na sesji, która odbędzie się w przyszłym roku, ale przetarg chciałabym ogłosić jeszcze na starych zasadach, ponieważ nie mam przygotowanej nowej specyfikacji.
Jak realnie to załatwić, czy ewentualnie w SIWZ mogę wpisać, że zadanie zostanie przesunięte na rok 2022?
Witam, czy ktoś się orientuje ogłaszając przetarg w tym roku w przyszłym roku będę mogła aneksować umowę na starych zasadach czy już zgodnie z nowelizacją? chodzi mi o taką kwestię, ponieważ mam zadanie które wiem, że nie nie zostanie ukończone w przyszłym roku, napwewno jest realne w 2022r., ale zadanie w budżecie mam wpisane tylko na rok 2021. Pani Skarbnik może to zmienić dopiero na sesji, która odbędzie się w przyszłym roku, ale przetarg chciałabym ogłosić jeszcze na starych zasadach, ponieważ nie mam przygotowanej nowej specyfikacji. Jak realnie to załatwić, czy ewentualnie w SIWZ mogę wpisać, że zadanie zostanie przesunięte na rok 2022?
0
2020-12-17 12:53 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 800

Wszystko rozpoczęte na starych zasadach - pozostaje na starych
Wszystko rozpoczęte na starych zasadach - pozostaje na starych
0
2020-12-17 12:54 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy