Forum


Powrót Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w TED

B.

Barbara .....

1

Witam,
próbowałam kilka razy uzupełnić ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w TED, jednak zawsze z uwagi na natłok pracy musiałam je przerywać i zaczynałam od nowa i zapisywałam jako robocze. W końcu udało mi się uzupełnić i dojść do ostatniego kroku, czyli wysłanie do publikacji. Gdy kliknęłam, aby opublikować, wtedy mnie wylogowało (chyba sesja wygasła). Gdy weszłam dzisiaj w postępowanie wyświetla się takie coś:

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - „Odbieranie z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tychowo odpadów komunalnych, ich transport i zagospodarowanie”
Utworzone: 16/12/2020 09:14 Zmodyfikowane: 16/12/2020 09:14
Status: Ukończone ( Ogłoszenie jest kompletne i może zostać wysłane )
Oficjalny tytuł: PL-TYCHOWO: Usługi związane z odpadami
Zamówienia w tym ogłoszeniu:
0. „Odbieranie z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tychowo odpadów komunalnych, ich transport i zagospodarowanie"

Gdzie mam kliknąć aby to ogłoszenie wysłać do publikacji? Nie ma nigdzie ikonki, nic się nie podświetla aby w to wejść.
Proszę o pomoc.
Witam, próbowałam kilka razy uzupełnić ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w TED, jednak zawsze z uwagi na natłok pracy musiałam je przerywać i zaczynałam od nowa i zapisywałam jako robocze. W końcu udało mi się uzupełnić i dojść do ostatniego kroku, czyli wysłanie do publikacji. Gdy kliknęłam, aby opublikować, wtedy mnie wylogowało (chyba sesja wygasła). Gdy weszłam dzisiaj w postępowanie wyświetla się takie coś: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - „Odbieranie z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tychowo odpadów komunalnych, ich transport i zagospodarowanie” Utworzone: 16/12/2020 09:14 Zmodyfikowane: 16/12/2020 09:14 Status: Ukończone ( Ogłoszenie jest kompletne i może zostać wysłane ) Oficjalny tytuł: PL-TYCHOWO: Usługi związane z odpadami Zamówienia w tym ogłoszeniu: 0. „Odbieranie z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tychowo odpadów komunalnych, ich transport i zagospodarowanie" Gdzie mam kliknąć aby to ogłoszenie wysłać do publikacji? Nie ma nigdzie ikonki, nic się nie podświetla aby w to wejść. Proszę o pomoc.
0
2020-12-17 13:15 0

E.

Ewa .....

15

Proszę zaznaczyć to ogłoszenie i na dole powinno się uaktywnić "wyślij do publikacji"
Proszę zaznaczyć to ogłoszenie i na dole powinno się uaktywnić "wyślij do publikacji"
0
2020-12-17 13:56 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy