Forum


Powrót Plan zamówień

M.

Monika .....

2

Dzień dobry, wiem że wątek planu zamówień się przewija ale ja jestem początkująca i słyszałam dwie opinie więc proszę rozchwiać moje wątpliwości:) Moje pytanie brzmi czy spółka miejska prawa handlowego musi udostępnić plan zamówień publicznych na 2021r w biuletynie?
Dzień dobry, wiem że wątek planu zamówień się przewija ale ja jestem początkująca i słyszałam dwie opinie więc proszę rozchwiać moje wątpliwości:) Moje pytanie brzmi czy spółka miejska prawa handlowego musi udostępnić plan zamówień publicznych na 2021r w biuletynie?
0
2020-12-18 07:53 0

A.

Aneta .....

Fachowiec 115

Art. 23. 1. Zamawiający publiczni, o których mowa w art. 4 pkt 1 i 2, oraz ich
związki, nie później niż w terminie 30 dni od dnia przyjęcia budżetu lub planu
finansowego przez uprawniony organ, sporządzają plan postępowań o udzielenie
zamówień, jakie przewidują przeprowadzić w danym roku finansowym. Plan zamieszcza
się w Biuletynie Zamówień Publicznych, na zasadach określonych w dziale III w
rozdziale 2, oraz na stronie internetowej zamawiającego.
Art. 23. 1. Zamawiający publiczni, o których mowa w art. 4 pkt 1 i 2, oraz ich związki, nie później niż w terminie 30 dni od dnia przyjęcia budżetu lub planu finansowego przez uprawniony organ, sporządzają plan postępowań o udzielenie zamówień, jakie przewidują przeprowadzić w danym roku finansowym. Plan zamieszcza się w Biuletynie Zamówień Publicznych, na zasadach określonych w dziale III w rozdziale 2, oraz na stronie internetowej zamawiającego.
0
2020-12-19 19:54 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy