Forum


Powrót Udostępnienie dokumentów a RODO

I.

Ilona .....

5

Witam. Wzywałam wykonawcę o przedłożenie na podstawie art 26 ust. 2 wykazu osób. Wykonawca uzupełnił mi wykaz + załączył dodatkowo decyzje z uprawnieniami poszczególnych kierowników robót. Jestem po wyborze najkorzystniejszej oferty i wykonawca 2 w rankingu ofert prosi o udostępnienie całej dokumentacji dotyczącej Wykonawcy najkorzystniejszego.
Proszę o informację czy mogę udostępnić mu wymienione decyzje jeżeli wykonawca nie zanimizował daty urodzenia oraz adresu zamieszkania kierowników? lub czy sama mogę je zanimizować ?
Witam. Wzywałam wykonawcę o przedłożenie na podstawie art 26 ust. 2 wykazu osób. Wykonawca uzupełnił mi wykaz + załączył dodatkowo decyzje z uprawnieniami poszczególnych kierowników robót. Jestem po wyborze najkorzystniejszej oferty i wykonawca 2 w rankingu ofert prosi o udostępnienie całej dokumentacji dotyczącej Wykonawcy najkorzystniejszego. Proszę o informację czy mogę udostępnić mu wymienione decyzje jeżeli wykonawca nie zanimizował daty urodzenia oraz adresu zamieszkania kierowników? lub czy sama mogę je zanimizować ?
0
2020-12-21 10:25 0

A.

Aneta .....

Fachowiec 115

to są dane wrażliwe, należy je zanonimizowac udostepniając tak samo animizuje nr dos osobistego, ktory jest zazwyczaj w pełnomocnictwie. :-)
dobre napisane daj :-)
to są dane wrażliwe, należy je zanonimizowac udostepniając tak samo animizuje nr dos osobistego, ktory jest zazwyczaj w pełnomocnictwie. :-) dobre napisane daj :-)
0
2020-12-21 11:08 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy