Forum


Powrót PPK- Pracownicze plany kapitałowe

AC

Anna Chilik

0

Witam, czy w Jednostce organizacyjnej takiej jak Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej, PPK należy wprowadzić przetargiem?
Witam, czy w Jednostce organizacyjnej takiej jak Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej, PPK należy wprowadzić przetargiem?
0
2020-12-21 11:13 0

A.

Aneta .....

Fachowiec 110

Nie trzeba art. 4 pkt.4 pzp (do końca tego roku). Od stycznia 2021 przepisy się zmieniają. proszę sobie spr w lupce - jest kilka wątków na ten temat.
Nie trzeba art. 4 pkt.4 pzp (do końca tego roku). Od stycznia 2021 przepisy się zmieniają. proszę sobie spr w lupce - jest kilka wątków na ten temat.
0
2020-12-21 11:19 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy