Forum


Powrót Usługi społeczne

A.

Anna .....

0

Czy przy zastosowaniu art. 138o na usługi społeczne można zastosować wyłącznie kryterium ceny?
Czy przy zastosowaniu art. 138o na usługi społeczne można zastosować wyłącznie kryterium ceny?
1
2016-11-08 13:55 0

M.

Mariusz .....

5

mozna, i nie ma tez obowiazku zatrudnienia na podstawie umowy o prace
mozna, i nie ma tez obowiazku zatrudnienia na podstawie umowy o prace
0
2016-11-09 05:59 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy