Forum


Powrót miniPortal- dodawanie postepowania

A.

Anna .....

32

Witam,
Czy teraz dodajac nowe postępowanie na miniPortalu Zamawiajacy oprócz podstawowych informacji (tj. tryb postep., nazwa, termin otwarcia itd.) załącza również jako załączniki SIWZ i ogł. o zamówieniu? Czy tak jak było wczesniej-SIWZ i ogł. o zamówieniu zamieszcza na swojej stronie BIP.
Bedę wdzieczna za szybką odpowiedź.
Witam, Czy teraz dodajac nowe postępowanie na miniPortalu Zamawiajacy oprócz podstawowych informacji (tj. tryb postep., nazwa, termin otwarcia itd.) załącza również jako załączniki SIWZ i ogł. o zamówieniu? Czy tak jak było wczesniej-SIWZ i ogł. o zamówieniu zamieszcza na swojej stronie BIP. Bedę wdzieczna za szybką odpowiedź.
0
2020-12-22 10:56 0

K.

Katarzyna .....

Fachowiec 1726

tez się nad tym zastanawiałam, w nowej instrukcji jeszcze nie ma o tym słowa, ale w pytaniach i odpowiedziach znalazłam takie coś:
Pytanie: Czy od 1 stycznia 2021 r. na miniPortalu będzie można zamieszczać dokumentację dotyczącą postępowania?
Odpowiedź: Tak, miniPortal, w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych jest stroną prowadzonego postepowania i zamieszcza się tam, dokumenty postępowania, przed otwarciem ofert informację o kwocie jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia czy informacji z otwarcia ofert o których mowa w art. 222 ust. 5 ustawy PZP.

Więc w tym roku na pewno jeszcze nie będę dodawać zadnych plików i prowadzić na BIP, mam nadzieję, że z początkiem roku sie wyjaśni...
tez się nad tym zastanawiałam, w nowej instrukcji jeszcze nie ma o tym słowa, ale w pytaniach i odpowiedziach znalazłam takie coś: Pytanie: Czy od 1 stycznia 2021 r. na miniPortalu będzie można zamieszczać dokumentację dotyczącą postępowania? Odpowiedź: Tak, miniPortal, w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych jest stroną prowadzonego postepowania i zamieszcza się tam, dokumenty postępowania, przed otwarciem ofert informację o kwocie jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia czy informacji z otwarcia ofert o których mowa w art. 222 ust. 5 ustawy PZP. Więc w tym roku na pewno jeszcze nie będę dodawać zadnych plików i prowadzić na BIP, mam nadzieję, że z początkiem roku sie wyjaśni...
0
2020-12-22 11:07 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy