Forum


Powrót otwarcie ofert

SC

Sylwia Chądzyńska

0

Jak rozumieją Państwo "oferty podlegające negocjacjom" z art. 222 ust. 6 - chodzi o oferty wstępne czy negocjowalną ofertę z dialogu konkurencyjnego? Jeśli wstępne, to informacje z ust. 5 pkt 1 trzeba udostępnić po złożeniu ofert wstępnych, a ceny po ostatecznych?
Jak rozumieją Państwo "oferty podlegające negocjacjom" z art. 222 ust. 6 - chodzi o oferty wstępne czy negocjowalną ofertę z dialogu konkurencyjnego? Jeśli wstępne, to informacje z ust. 5 pkt 1 trzeba udostępnić po złożeniu ofert wstępnych, a ceny po ostatecznych?
0
2020-12-22 12:02 0

J.

Justyna .....

Fachowiec 500

Jeżeli postępowanie prowadzone jest np. w wariancie 3. trybu podstawowego to Zamawiający udostępnia informacje wskazane w art. 222 ust. 5 pkt 2 dopiero po otwarciu ofert ostatecznych. Po złożeniu ofert wstępnych zamieszcza się tylko informacje z art. 222 ust. 5 pkt 1
Jeżeli postępowanie prowadzone jest np. w wariancie 3. trybu podstawowego to Zamawiający udostępnia informacje wskazane w art. 222 ust. 5 pkt 2 dopiero po otwarciu ofert ostatecznych. Po złożeniu ofert wstępnych zamieszcza się tylko informacje z art. 222 ust. 5 pkt 1
0
2020-12-22 12:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy