Forum


Powrót Poślizg w ogłoszeniu postępowania

A.

Arleta .....

0

Dzień dobry.
Koniec roku, praca zdalna, szkoła zdalna i wpadłam w poślizg. Mam postępowanie do ogłoszenia pon. 30tys.euro. Jak się nie wyrobię i dam otwarcie po 1 stycznia to jeszcze na starych zasadach, czy nowych? Czy jak dam na 31 grudnia, ale coś się przesunie w związku z pytaniami, to też na starych zasadach? Może odpowiedź jest prosta, ale zaczynam głupieć pod koniec roku....
Dzień dobry. Koniec roku, praca zdalna, szkoła zdalna i wpadłam w poślizg. Mam postępowanie do ogłoszenia pon. 30tys.euro. Jak się nie wyrobię i dam otwarcie po 1 stycznia to jeszcze na starych zasadach, czy nowych? Czy jak dam na 31 grudnia, ale coś się przesunie w związku z pytaniami, to też na starych zasadach? Może odpowiedź jest prosta, ale zaczynam głupieć pod koniec roku....
0
2020-12-23 08:05 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 1389

Wszystkie procedury rozpoczęte w tym roku należy zakończyć według starych przepisów. W przypadku postępowań prowadzonych na podstawie regulaminu ta zasada też obowiązuje. Dodatkowo w nowym regulaminie wpisuję, że jego postanowienia wchodzą w życie z dnie 1 stycznia 2021r. z wyjątkiem postępowań wszczętych przed tym dniem.
Wszystkie procedury rozpoczęte w tym roku należy zakończyć według starych przepisów. W przypadku postępowań prowadzonych na podstawie regulaminu ta zasada też obowiązuje. Dodatkowo w nowym regulaminie wpisuję, że jego postanowienia wchodzą w życie z dnie 1 stycznia 2021r. z wyjątkiem postępowań wszczętych przed tym dniem.
0
2020-12-23 08:33 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy