Forum


Powrót proste zapytanie o cenę

MC

Maria Chrzanowska

0

Pomóżcie! Czy dobrze myślę? Robię zapytanie o cenę np. na art. spożywcze.
Wysyłam do min. 5 zaproszenie i SIWZ. W SIWZ nie stawiam żadnych warunków z art. 22, (bo wiem, kogo zapraszam). Żądam złożenia z ofertą cenową tylko formularza cenowego i oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu.
Po otwarciu zamieszczam informację o ofertach w bip i do 3 dni wykonawcy muszą dosłać oświadczenie dot. grupy kapitałowej (jak nie doślą – wzywam do uzupełnienia).
Badam, oceniam i jeżeli nie żądałam żadnych dokumentów potwierdzających, że nie są wykluczeni – to koniec: informacja o wyborze?
Pomóżcie! Czy dobrze myślę? Robię zapytanie o cenę np. na art. spożywcze. Wysyłam do min. 5 zaproszenie i SIWZ. W SIWZ nie stawiam żadnych warunków z art. 22, (bo wiem, kogo zapraszam). Żądam złożenia z ofertą cenową tylko formularza cenowego i oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu. Po otwarciu zamieszczam informację o ofertach w bip i do 3 dni wykonawcy muszą dosłać oświadczenie dot. grupy kapitałowej (jak nie doślą – wzywam do uzupełnienia). Badam, oceniam i jeżeli nie żądałam żadnych dokumentów potwierdzających, że nie są wykluczeni – to koniec: informacja o wyborze?
0
2016-11-09 12:46 0

A.

Aleksandra .....

0

Warunki z art.22 stawiasz w odniesieniu, że nie podlegają wykluczeniu. Z ofertą wykonawcy składają oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu. A reszta postępowania tak jak piszesz: "informację o ofertach w bip i do 3 dni wykonawcy muszą dosłać oświadczenie dot. grupy kapitałowej (jak nie doślą – wzywam do uzupełnienia).
Badam, oceniam i jeżeli nie żądałam żadnych dokumentów potwierdzających, że nie są wykluczeni – to koniec: informacja o wyborze".
Warunki z art.22 stawiasz w odniesieniu, że nie podlegają wykluczeniu. Z ofertą wykonawcy składają oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu. A reszta postępowania tak jak piszesz: "informację o ofertach w bip i do 3 dni wykonawcy muszą dosłać oświadczenie dot. grupy kapitałowej (jak nie doślą – wzywam do uzupełnienia). Badam, oceniam i jeżeli nie żądałam żadnych dokumentów potwierdzających, że nie są wykluczeni – to koniec: informacja o wyborze".
1
2016-11-09 14:43 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy