Forum


Powrót Informacja z otwarcia ofert

K.

Katarzyna .....

28

Przetarg nieograniczony, progi unijne: jednym z kryteriów oceny ofert są parametry techniczne (6 parametrów), które wykonawca winien podać w składanej ofercie.
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, na otwarciu ofert nie było nikogo, czy w informacji z otwarcia ofert, którą zamieszczam na stronie internetowej mam podać te parametry techniczne?
Przetarg nieograniczony, progi unijne: jednym z kryteriów oceny ofert są parametry techniczne (6 parametrów), które wykonawca winien podać w składanej ofercie. W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, na otwarciu ofert nie było nikogo, czy w informacji z otwarcia ofert, którą zamieszczam na stronie internetowej mam podać te parametry techniczne?
0
2021-02-02 12:01 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1522

Ja bym podał bo to kryterium oceny ofert, nie szkodzi że w ustawie tego nie ma, ale dla przejrzystości by sytuacja była w pełni jawna można podać.
Ja bym podał bo to kryterium oceny ofert, nie szkodzi że w ustawie tego nie ma, ale dla przejrzystości by sytuacja była w pełni jawna można podać.
0
2021-02-03 07:38 2
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy