Forum


Powrót Zatrzymanie wadium

P.

Paulina .....

0

Czy można zatrzymać wadium wykonawcy, który nie uzupełnił po wezwaniu oświadczenia o grupie kapitałowej?po
Czy można zatrzymać wadium wykonawcy, który nie uzupełnił po wezwaniu oświadczenia o grupie kapitałowej?po
0
2021-02-02 12:30 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 848

Można, ale muszą być spełnione wszystkie przesłanki, tzn. wezwanie musi być w trybie art. 26 ust. 3 i brak złożenia tego oświadczenia musi powodować brak możliwości wybrania oferty złożonej przez wykonawcę jako najkorzystniejszej (czyli tylko w przypadku gdy ten wykonawca miał ofertę pierwszą w rankingu oceny ofert)
Można, ale muszą być spełnione wszystkie przesłanki, tzn. wezwanie musi być w trybie art. 26 ust. 3 i brak złożenia tego oświadczenia musi powodować brak możliwości wybrania oferty złożonej przez wykonawcę jako najkorzystniejszej (czyli tylko w przypadku gdy ten wykonawca miał ofertę pierwszą w rankingu oceny ofert)
0
2021-02-03 07:45 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy