Forum


Powrót dotarła zmiana oferty, ale nie ma oferty pierwotnej

S.

Sonia .....

0

Szanowni Państwo,
w toku prowadzonego postępowania poniżej progów unijnych, dokonaliśmy zmiany w ilości zamawianego sprzętu, przez co wydłużyliśmy termin na składanie ofert. Do dnia otwarcia wpłynęła oferta z dopiskiem "ZMIANA" , lecz nie otrzymałam wcześniej od tej firmy żadnej oferty! Pierwszy raz spotykam się z czymś takim... Proszę o informację, czy powinnam odrzucić tę ofertę (W kopercie z dopiskiem "zmiana" był tylko formularz ofertowy), wzywać do uzupełnienia? Dodam, że nie jest to oferta z najkorzystniejszą ceną.
Inna firma w tym samym postępowaniu nie poprawiła oferty po naszej zmianie w asortymencie. Nie uwzględnili oni nowych sprzętów, przez co ich oferta cenowo prezentuje się najkorzystniej. I znowu zapytanie wzywać do uzupełnienia czy odrzucać?
Szanowni Państwo, w toku prowadzonego postępowania poniżej progów unijnych, dokonaliśmy zmiany w ilości zamawianego sprzętu, przez co wydłużyliśmy termin na składanie ofert. Do dnia otwarcia wpłynęła oferta z dopiskiem "ZMIANA" , lecz nie otrzymałam wcześniej od tej firmy żadnej oferty! Pierwszy raz spotykam się z czymś takim... Proszę o informację, czy powinnam odrzucić tę ofertę (W kopercie z dopiskiem "zmiana" był tylko formularz ofertowy), wzywać do uzupełnienia? Dodam, że nie jest to oferta z najkorzystniejszą ceną. Inna firma w tym samym postępowaniu nie poprawiła oferty po naszej zmianie w asortymencie. Nie uwzględnili oni nowych sprzętów, przez co ich oferta cenowo prezentuje się najkorzystniej. I znowu zapytanie wzywać do uzupełnienia czy odrzucać?
0
2021-02-02 12:36 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 981

Oferta nie podlega uzupełnieniu.
Oferta nie podlega uzupełnieniu.
0
2021-02-02 14:29 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy