Forum


Powrót Usługi pocztowe w zakresie doręczania listów w obrocie krajowym

MC

Maria Czuczułaszwili

0

Muszę zamówić usługi doręczania listów. Większość z listów musi być dostarczona w trybie Kpa. Wartość około 30 tys. złotych. Robię z art. 4.8 na podstawie Regulaminu zamówień. Mam pytanie: do kogo oprócz Poczty Polskiej wysyłacie Zapytanie ofertowe.
Muszę zamówić usługi doręczania listów. Większość z listów musi być dostarczona w trybie Kpa. Wartość około 30 tys. złotych. Robię z art. 4.8 na podstawie Regulaminu zamówień. Mam pytanie: do kogo oprócz Poczty Polskiej wysyłacie Zapytanie ofertowe.
0
2016-11-15 11:33 0

A.

Agnieszka .....

11

Proponuję google (nie chcę operować nazwami firm) "usługi pocztowe, doręczanie przesyłek".
Na stronach uzp.gov.pl proponuję przejrzeć orzecznictwo w sprawie usług pocztowych (były odwołania składane niekoniecznie przez Pocztę).
Osobiście nie powiadamiam tylko ogłaszam na stronie internetowej tego rodzaju zakup, oferty mimo niskich wartości są zawsze.
Proponuję google (nie chcę operować nazwami firm) "usługi pocztowe, doręczanie przesyłek". Na stronach uzp.gov.pl proponuję przejrzeć orzecznictwo w sprawie usług pocztowych (były odwołania składane niekoniecznie przez Pocztę). Osobiście nie powiadamiam tylko ogłaszam na stronie internetowej tego rodzaju zakup, oferty mimo niskich wartości są zawsze.
1
2016-11-15 18:58 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy