Forum


Powrót Referencje wystawione samemu sobie

Krzysztof Łangowski

0

Witam
Mam pytanko czy spotkaliście się z sytuacją gdy Wykonawca składa ofertę na roboty budowlane i:
1. posiłkuje się w niej doświadczeniem innej firmy dajmy na to firmy X
2. firma X przedstawia referencje wystawiona przez inną firmę dajmy na to Y
3. firma Y jak się okazuje z wyjaśnienia wchodzi w skład firmy X ( nie jest odrębnym podmiotem)
Zatem firma X tak naprawdę sama sobie wystawiła referencje w związku z tym czy mogę je przyjąć czy należy odrzucić ofertę?
Witam Mam pytanko czy spotkaliście się z sytuacją gdy Wykonawca składa ofertę na roboty budowlane i: 1. posiłkuje się w niej doświadczeniem innej firmy dajmy na to firmy X 2. firma X przedstawia referencje wystawiona przez inną firmę dajmy na to Y 3. firma Y jak się okazuje z wyjaśnienia wchodzi w skład firmy X ( nie jest odrębnym podmiotem) Zatem firma X tak naprawdę sama sobie wystawiła referencje w związku z tym czy mogę je przyjąć czy należy odrzucić ofertę?
0
2016-11-15 12:25 0

W.

Wiesława .....

6

A to dobre! :-) nie wiem czy to bardziej cwaniactwo, bezczelność czy robienie z zamawiającego oceńmy to obiektywnie - idioty :/ na pewno nie można tego przyjąć
A to dobre! :-) nie wiem czy to bardziej cwaniactwo, bezczelność czy robienie z zamawiającego oceńmy to obiektywnie - idioty :/ na pewno nie można tego przyjąć
1
2016-11-15 13:22 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy