Forum


Powrót Rejestr zamówień poniżej 30.000 euro

J.

Justyna .....

9

Czy znajdzie się ktoś, kto podpowie mi, jak potraktować zamówienia do 30.000 euro udzielane na podstawie art. 4d ust. 1 pkt 2) (dostawy lub usługi z zakresu działalności kulturalnej).
Chodzi mi przede wszystkim o umowy zawierane z Zaiksem lub bezpośrednio z autorami dot. praw autorskich - jak oszacować wartość umowy, jeśli nie wiem, ile razy dany spektakl może zostać zagrany i jaka będzie wartość tantiemów..?
Czasami spektakl zostaje zagrany 10 razy, a czasami 150 razy na przestrzeni 5 lat...
Czy znajdzie się ktoś, kto podpowie mi, jak potraktować zamówienia do 30.000 euro udzielane na podstawie art. 4d ust. 1 pkt 2) (dostawy lub usługi z zakresu działalności kulturalnej). Chodzi mi przede wszystkim o umowy zawierane z Zaiksem lub bezpośrednio z autorami dot. praw autorskich - jak oszacować wartość umowy, jeśli nie wiem, ile razy dany spektakl może zostać zagrany i jaka będzie wartość tantiemów..? Czasami spektakl zostaje zagrany 10 razy, a czasami 150 razy na przestrzeni 5 lat...
0
2021-02-09 08:56 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy