Forum


Powrót Kierownik budowy

M.

Marcjanna .....

2

Dzień dobry,
piszę do Państwa z prośbą o pomoc.
Jeśli Wykonawca nie dysponuje bezpośrednio (czyli na umowę o pracę) kierownika budowy - a taki jest wymagany w postępowaniu - to jakich dokumentów ma wymagać Zamawiający? Poświadczenie kierownika budowy o oddaniu go w dyspozycję? Umowy cywilnoprawnej między nim a Wykonawcą?

Drugie pytanie odnośnie referencji:
- jeśli Zamawiający wymagał "2 robót budowlanych wykonania chodnika z kostki brukowej o min długości x " to czy Wykonawca może przedstawić referencję gdzie będzie co do słowa to wskazane? Czy są pewne odstępstwa?
Z góry dziękuję za pomoc
Dzień dobry, piszę do Państwa z prośbą o pomoc. Jeśli Wykonawca nie dysponuje bezpośrednio (czyli na umowę o pracę) kierownika budowy - a taki jest wymagany w postępowaniu - to jakich dokumentów ma wymagać Zamawiający? Poświadczenie kierownika budowy o oddaniu go w dyspozycję? Umowy cywilnoprawnej między nim a Wykonawcą? Drugie pytanie odnośnie referencji: - jeśli Zamawiający wymagał "2 robót budowlanych wykonania chodnika z kostki brukowej o min długości x " to czy Wykonawca może przedstawić referencję gdzie będzie co do słowa to wskazane? Czy są pewne odstępstwa? Z góry dziękuję za pomoc
0
2021-02-11 07:55 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1043

Wymaganie by kierownik budowy był zatrudniony na umowę o pracę jest nieuprawnione.
Wymaganie by kierownik budowy był zatrudniony na umowę o pracę jest nieuprawnione.
0
2021-02-11 08:43 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy