Forum


Powrót Udostępnienie ofert elektronicznych

H.

Hubert .....

20

Witam. Proszę o praktyczną podpowiedź w aspekcie udostępnienia oferty złożonej elektronicznie do wglądu. Wykonawca złożył ofertę elektronicznie w pliku z formatem podpisu xades. Wewnątrz jednego pliku (np. formularz ofertowy.xades.BES.doc znajduje się zarówno podpis elektroniczny, jak również formularz ofertowy.
Inny z wykonawców złożył wniosek o udostępnienie oferty do wglądu i poprosił o przesłanie skanów tej oferty na e-mail.
Zastanawiam się, czy powinienem przesłać taki plik, jaki otrzymałem ,,formularz ofertowy.xades.BES.doc", a wykonawca niech we własnym zakresie go ,,wyciągnie" z podpisu programem, aby się z nim zapoznać ? Czy jednak przesłać mu już gotowy/wygenerowany formularz ofertowy ?
Witam. Proszę o praktyczną podpowiedź w aspekcie udostępnienia oferty złożonej elektronicznie do wglądu. Wykonawca złożył ofertę elektronicznie w pliku z formatem podpisu xades. Wewnątrz jednego pliku (np. formularz ofertowy.xades.BES.doc znajduje się zarówno podpis elektroniczny, jak również formularz ofertowy. Inny z wykonawców złożył wniosek o udostępnienie oferty do wglądu i poprosił o przesłanie skanów tej oferty na e-mail. Zastanawiam się, czy powinienem przesłać taki plik, jaki otrzymałem ,,formularz ofertowy.xades.BES.doc", a wykonawca niech we własnym zakresie go ,,wyciągnie" z podpisu programem, aby się z nim zapoznać ? Czy jednak przesłać mu już gotowy/wygenerowany formularz ofertowy ?
0
2021-02-15 08:19 0

K.

Katarzyna .....

Fachowiec 278

nalezy przesłać taki plik jak się dostało o d Wykonawcy
nalezy przesłać taki plik jak się dostało o d Wykonawcy
0
2021-02-15 11:35 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy