Forum


Powrót Sprostowanie wyboru oferty - odrzucenie oferty

M.

Malwina .....

10

Dzień dobry, mam taką sytuację w postępowaniu unijnym:
1) Zrobiłam wybór najkorzystniejszej oferty Wykonawcy A,
2) Wpłynęło odwołanie od tej czynności Wykonawcy B,
3) Po czasie zdałam sobie sprawę, że nie odrzuciłam oferty Wykonawcy C, która nie została opatrzona podpisem kwalifikowanym.
4) Zastanawiam się czy warto jeszcze robić sprostowanie do wyboru oferty, mimo, że to czy odrzucę ofertę Wykonawcy C nie ma wpływu na wynik postępowania.
5) Czy może lepiej poczekać do wyroku KIO i wtedy to zrobić?
6) Czy w ogóle zostawić już ten temat i po prostu zrobić wewnętrzną notatkę, że oferta mimo że powinna, to nie została odrzucona.

Dziękuję i pozdrawiam.
Dzień dobry, mam taką sytuację w postępowaniu unijnym: 1) Zrobiłam wybór najkorzystniejszej oferty Wykonawcy A, 2) Wpłynęło odwołanie od tej czynności Wykonawcy B, 3) Po czasie zdałam sobie sprawę, że nie odrzuciłam oferty Wykonawcy C, która nie została opatrzona podpisem kwalifikowanym. 4) Zastanawiam się czy warto jeszcze robić sprostowanie do wyboru oferty, mimo, że to czy odrzucę ofertę Wykonawcy C nie ma wpływu na wynik postępowania. 5) Czy może lepiej poczekać do wyroku KIO i wtedy to zrobić? 6) Czy w ogóle zostawić już ten temat i po prostu zrobić wewnętrzną notatkę, że oferta mimo że powinna, to nie została odrzucona. Dziękuję i pozdrawiam.
0
2021-02-17 07:18 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy