Forum


Powrót klauzula społeczna

AS

Andrzej Steć

0

czy spełnieniem wymogu klauzuli społecznej z art. 29 ust. 4 pkt 4 Pzp ( umowa o pracę) może być wykazanie przez wykonawcę osób już wcześniej zatrudnionych czy też powinny to być osoby nowo zatrudnione ?
czy spełnieniem wymogu klauzuli społecznej z art. 29 ust. 4 pkt 4 Pzp ( umowa o pracę) może być wykazanie przez wykonawcę osób już wcześniej zatrudnionych czy też powinny to być osoby nowo zatrudnione ?
0
2016-05-05 06:40 0

K.

Katarzyna .....

0

moim zdaniem ma wykazac, że zatrudnia pracowników na umowę o pracę a czy pracują od 2 -m-cy, 2-lata czy 15 lat nie ma większego zanczenia
moim zdaniem ma wykazac, że zatrudnia pracowników na umowę o pracę a czy pracują od 2 -m-cy, 2-lata czy 15 lat nie ma większego zanczenia
1
2016-05-05 06:56 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy