Forum


Powrót Sprawozdanie roczne

R.

Rafał .....

1

Witam.
Mam pytanie odnośnie sprawozdania a dokładnie tabeli II. Czy do tej tabeli wpisujemu umowy z przetargów których wartość nie przekracza 130 tys. zł?
Np. w ciagu roku przeprowadziłem 8 przetargów na różnego rodzaju żywność. Kilka przetargów wartość umowy powyżej 130 tys zł.
Trzy przetargi gdzie wartosć umów wynosiły 20tys., 40tys., 70tys,. Czy te przetargi wpisuje do dabeli II? Czy trzeba je wpisać do tabeli X gdzie podajemy łączną wartość umów poniżej 130tys zl?
Witam. Mam pytanie odnośnie sprawozdania a dokładnie tabeli II. Czy do tej tabeli wpisujemu umowy z przetargów których wartość nie przekracza 130 tys. zł? Np. w ciagu roku przeprowadziłem 8 przetargów na różnego rodzaju żywność. Kilka przetargów wartość umowy powyżej 130 tys zł. Trzy przetargi gdzie wartosć umów wynosiły 20tys., 40tys., 70tys,. Czy te przetargi wpisuje do dabeli II? Czy trzeba je wpisać do tabeli X gdzie podajemy łączną wartość umów poniżej 130tys zl?
0
2021-02-19 11:40 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1517

W tabeli II wpisujemy wszystkie umowy zawarte w 2020 r. będące wynikiem postępowań prowadzonych w trybach PZP czyli poniżej progów unijnych. Jeżeli robił pan 8 przetargów nieograniczonych w ramach PZP to tam pan je wpisuje (nie liczy się wartość ostateczna umowy). Nie wpisujemy tam natomiast umów nie prowadzonych w ramach ustawy PZP, czyli umów zawartych na podstawie wewnętrznych uregulowań zamawiającego, dla których szacunkowa wartość zamówienia wynosiła poniżej 30 000 euro. Ponadto to jest sprawozdanie Za 2020 r, więc obowiązuje jeszcze przelicznik 30000 euro a nie 130 000zł.
W tabeli II wpisujemy wszystkie umowy zawarte w 2020 r. będące wynikiem postępowań prowadzonych w trybach PZP czyli poniżej progów unijnych. Jeżeli robił pan 8 przetargów nieograniczonych w ramach PZP to tam pan je wpisuje (nie liczy się wartość ostateczna umowy). Nie wpisujemy tam natomiast umów nie prowadzonych w ramach ustawy PZP, czyli umów zawartych na podstawie wewnętrznych uregulowań zamawiającego, dla których szacunkowa wartość zamówienia wynosiła poniżej 30 000 euro. Ponadto to jest sprawozdanie Za 2020 r, więc obowiązuje jeszcze przelicznik 30000 euro a nie 130 000zł.
0
2021-02-19 12:00 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy