Forum


Powrót Kryterium przy usłudze dowozu dzieci szkoły

T.

Tomasz .....

0

Witam. Przygotowuję postępowanie i na podstawie wcześniejszego doświadczenia, gdzie dzieci dowożone są 20-30 letnimi autobusami, zastanawiam się nad następującym kryterium (punktacja orientacyjna):
Rok produkcji autobusu – 10 pkt.
Oferta w danym kryterium mogłaby uzyskać 10 pkt. według następującego schematu:
(autobusy starsze niż 10 lat otrzymają 0 pkt.):
z roku 2007 -3 pkt.
z roku 2008 – 5 pkt.
wyprodukowane od 2009 r -10pkt.
Co Państwo myślicie o takim kryterium?
Witam. Przygotowuję postępowanie i na podstawie wcześniejszego doświadczenia, gdzie dzieci dowożone są 20-30 letnimi autobusami, zastanawiam się nad następującym kryterium (punktacja orientacyjna): Rok produkcji autobusu – 10 pkt. Oferta w danym kryterium mogłaby uzyskać 10 pkt. według następującego schematu: (autobusy starsze niż 10 lat otrzymają 0 pkt.): z roku 2007 -3 pkt. z roku 2008 – 5 pkt. wyprodukowane od 2009 r -10pkt. Co Państwo myślicie o takim kryterium?
0
2016-11-17 07:48 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 512

Mam prawo wyżej premiować wykonawcę który gwarantuje większe bezpieczeństwo dowozu.
Nie wiem tylko czy poziom bezpieczeństwa wynika z prostej zależności od lat samochodu. Może być tak że pojazd starszy będzie lepiej wyposażony w systemy bezpieczeństwa , może być mniej zniszczony, "zajechany", skorodowany niż pojazd młodszy
Mam prawo wyżej premiować wykonawcę który gwarantuje większe bezpieczeństwo dowozu. Nie wiem tylko czy poziom bezpieczeństwa wynika z prostej zależności od lat samochodu. Może być tak że pojazd starszy będzie lepiej wyposażony w systemy bezpieczeństwa , może być mniej zniszczony, "zajechany", skorodowany niż pojazd młodszy
0
2016-11-17 13:28 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy