Forum


Powrót zmiana ogłoszenia DUUE

N.

Nina .....

8

Witam,
Chce zmienić ogłoszenie w DUUE, w zakresie daty składania ofert i otwarcia. W pierwotnym ogłoszeniu jest to sekcja IV pkt. 2.2 oraz IV.2.7. Otworzyłam ogłoszenie o sprostowaniu, wybrałam sekcję, no ale z listy do wyboru w zakresie pkt. nie ma pkt. 22 oraz 2.7. Zamawiający nie może sam (z palca) wpisać pkt. Proszę o m pomoc, co źle robię
Witam, Chce zmienić ogłoszenie w DUUE, w zakresie daty składania ofert i otwarcia. W pierwotnym ogłoszeniu jest to sekcja IV pkt. 2.2 oraz IV.2.7. Otworzyłam ogłoszenie o sprostowaniu, wybrałam sekcję, no ale z listy do wyboru w zakresie pkt. nie ma pkt. 22 oraz 2.7. Zamawiający nie może sam (z palca) wpisać pkt. Proszę o m pomoc, co źle robię
0
2021-03-10 12:42 0

M.

Małgorzata .....

0

Wczoraj robiłam sprostowanie ogłoszenia związane ze zmianą terminów. Nie miała problemów, o których Pani pisze. Po wybraniu sekcji IV na liście do wyboru był pkt 2.2 jak i 2.7. Trudno odnieść się co może być nie tak. Proszę spróbować jeszcze raz, może był jakiś problem ze stroną z ogłoszeniami - zdarza się :).
Wczoraj robiłam sprostowanie ogłoszenia związane ze zmianą terminów. Nie miała problemów, o których Pani pisze. Po wybraniu sekcji IV na liście do wyboru był pkt 2.2 jak i 2.7. Trudno odnieść się co może być nie tak. Proszę spróbować jeszcze raz, może był jakiś problem ze stroną z ogłoszeniami - zdarza się :).
0
2021-03-10 13:03 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy