Forum


Powrót stary siwz_weryfikacja oferty

A.

Anna .....

1

Cześć, postępowanie prowadzone w ramach ustawy 2004.
1. Kilka kryteriów oceny ofert ale cena oferty znacząco przekracza możliwości zmawiającego. czy muszę badać ofertę i weryfikować pozostałe kryteria? czy mogę od razu unieważnić?
2. w ramach kryterium jakości, żądałam dostarczenia dokumentacji technicznej, z której wynikają parametry techniczne - wykonawca nie dołączył - ponieważ służyło to do oceny oferty to nie mam możliwości wezwania do uzupełnienia.
Unieważnienie z pkt.1 czy odrzucenie z pkt 2?

Pozdrawiam!
Cześć, postępowanie prowadzone w ramach ustawy 2004. 1. Kilka kryteriów oceny ofert ale cena oferty znacząco przekracza możliwości zmawiającego. czy muszę badać ofertę i weryfikować pozostałe kryteria? czy mogę od razu unieważnić? 2. w ramach kryterium jakości, żądałam dostarczenia dokumentacji technicznej, z której wynikają parametry techniczne - wykonawca nie dołączył - ponieważ służyło to do oceny oferty to nie mam możliwości wezwania do uzupełnienia. Unieważnienie z pkt.1 czy odrzucenie z pkt 2? Pozdrawiam!
0
2021-03-21 18:49 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1522

Najpierw sprawdzić czy nie ma omyłek rachunkowych, jeśli nie ma a oferta przekracza możliwości finansowe zamawiającego i nie ma szans na dołożenie to unieważnić postępowanie.
Najpierw sprawdzić czy nie ma omyłek rachunkowych, jeśli nie ma a oferta przekracza możliwości finansowe zamawiającego i nie ma szans na dołożenie to unieważnić postępowanie.
0
2021-03-22 07:35 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy