Forum


Powrót ZP PN instrukcja

P.

Paweł .....

1

Witam,
czy jest gdzieś w internecie instrukcja wypełniania protokołu ZP PN.
Chodzi, o to, że dotychczas zajmowałem się w ograniczonym wymiarze ustawą. Teraz muszę dość gruntownie rozłożyc na czynniki pierwsze protokół ZP PN i nie wszystko jest dla mnie jasne. Ktoś coś?
Witam, czy jest gdzieś w internecie instrukcja wypełniania protokołu ZP PN. Chodzi, o to, że dotychczas zajmowałem się w ograniczonym wymiarze ustawą. Teraz muszę dość gruntownie rozłożyc na czynniki pierwsze protokół ZP PN i nie wszystko jest dla mnie jasne. Ktoś coś?
1
2016-11-21 14:49 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 512

Panie Pawle proponuję zacząć samemu sporządzać protokół, to najlepiej uczy, a jak pojawią się trudności to może ktoś w konkretnej sprawie na tym forum pomoże. W internecie sam Pan wie - różne czary funkcjonują. Ja osobiście nie znam strony którą mogłabym Panu rekomendować.
Panie Pawle proponuję zacząć samemu sporządzać protokół, to najlepiej uczy, a jak pojawią się trudności to może ktoś w konkretnej sprawie na tym forum pomoże. W internecie sam Pan wie - różne czary funkcjonują. Ja osobiście nie znam strony którą mogłabym Panu rekomendować.
0
2016-11-21 16:40 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy