Forum


Powrót pzp na firmę ochroniarską do obiektu, na który zamawiający nie posiada tytułu prawnego

E.

Ewelina .....

0

2019-2020 r. Kierownik jednostki budżetowej przeprowadził zamówienie publiczne na ochronę pojazdów (zajętych w postępowaniu egzekucyjnym) znajdujących się na terenie obiektu do którego nie posiada żadnego tytułu prawnego (właścicielem obiektu jest osoba trzecia). W ramach przeprowadzonego zamówienia publicznego wyłoniono firmę ochroniarską, która sprawowała dozór nad pojazdami.

Czy kierownik jednostki mógł przeprowadzić takie zamówienie, w przypadku, gdy nie posiada on do obiektu żadnego tytułu prawnego?
Będę wdzięczna za pomoc.
2019-2020 r. Kierownik jednostki budżetowej przeprowadził zamówienie publiczne na ochronę pojazdów (zajętych w postępowaniu egzekucyjnym) znajdujących się na terenie obiektu do którego nie posiada żadnego tytułu prawnego (właścicielem obiektu jest osoba trzecia). W ramach przeprowadzonego zamówienia publicznego wyłoniono firmę ochroniarską, która sprawowała dozór nad pojazdami. Czy kierownik jednostki mógł przeprowadzić takie zamówienie, w przypadku, gdy nie posiada on do obiektu żadnego tytułu prawnego? Będę wdzięczna za pomoc.
0
2021-03-30 09:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy