Forum


Powrót Grupa kapitałowa

G.

Grażyna .....

1

Czy Zamawiający przekazuje wzór oświadczenia o przynależności do grupy kapitałowej Wykonawcom poprzez zamieszczenie takiego ogłoszenia na str internetowej?
Czy Wykonawcy sami tworzą takie oświadczenia?
Czy Zamawiający przekazuje wzór oświadczenia o przynależności do grupy kapitałowej Wykonawcom poprzez zamieszczenie takiego ogłoszenia na str internetowej? Czy Wykonawcy sami tworzą takie oświadczenia?
1
2016-11-25 12:17 0

NA.

Natalia A. .....

41

w sumie wybór należy do wykonawcy :-))) bo on ma złożyć oświadczenie w oparciu o uzyskane informacje

Ja daje do SIWZ wzór oświadczenia (ustalenie wewnętrzne u nas) w wyniku czego większość wykonawców składa mi te oświadczenie wraz z oferta

Jak zamieszczam na stronie internetowej informacje z otwarcia ofert to dodaje też wykonawcy dodatkowo formularz oświadczenia (który był już w SIWZ) - pakuje to w ZIPa i jak ktoś chce pobrać ze strony to od razu pobiera komplet. Co nie znaczy że jak wykonawca ma swój formularz to nie może mi dać swojego własnego.
w sumie wybór należy do wykonawcy :-))) bo on ma złożyć oświadczenie w oparciu o uzyskane informacje Ja daje do SIWZ wzór oświadczenia (ustalenie wewnętrzne u nas) w wyniku czego większość wykonawców składa mi te oświadczenie wraz z oferta Jak zamieszczam na stronie internetowej informacje z otwarcia ofert to dodaje też wykonawcy dodatkowo formularz oświadczenia (który był już w SIWZ) - pakuje to w ZIPa i jak ktoś chce pobrać ze strony to od razu pobiera komplet. Co nie znaczy że jak wykonawca ma swój formularz to nie może mi dać swojego własnego.
1
2016-11-25 14:57 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy