Forum


Powrót pełnomocnictwo bez wezwania

A.

Anna .....

1

Hej,
szukam wyroków KIO, które mam nadzieję potwierdzą prawidłowość moich działań.
Przetarg powyżej progów, stara ustawa.
Termin składania ofert 01.09. godzina 11.00
Oferta wpływa na platformę dzień przed tj. 31.08. Rano przed otwarciem ofert, tj.01.09, ale przed godziną 11.00 wpływa wiadomość od wykonawcy, że w ofercie jest załączone błedne pełnomocnictwo i że przesyła nowe. Podpisy ok, treść pełnomocnictwa też. Podpis kwalifikowany złożony przed terminem składania ofert. Pełnomocnictwo uznałam. Nie wzywałam do złożenia ponownie z dawnego art.26. Ofertę wybrałam jako najkorzystniejsza. Czy potwierdzicie proszę, że wybór Oferty poprawny? Czy formalnie jest się do czego doczepić? Jakieś wyroki lub doświadczenia w tym temacie?
Pozdrawiam i liczę na pozytywne wieści :)
Hej, szukam wyroków KIO, które mam nadzieję potwierdzą prawidłowość moich działań. Przetarg powyżej progów, stara ustawa. Termin składania ofert 01.09. godzina 11.00 Oferta wpływa na platformę dzień przed tj. 31.08. Rano przed otwarciem ofert, tj.01.09, ale przed godziną 11.00 wpływa wiadomość od wykonawcy, że w ofercie jest załączone błedne pełnomocnictwo i że przesyła nowe. Podpisy ok, treść pełnomocnictwa też. Podpis kwalifikowany złożony przed terminem składania ofert. Pełnomocnictwo uznałam. Nie wzywałam do złożenia ponownie z dawnego art.26. Ofertę wybrałam jako najkorzystniejsza. Czy potwierdzicie proszę, że wybór Oferty poprawny? Czy formalnie jest się do czego doczepić? Jakieś wyroki lub doświadczenia w tym temacie? Pozdrawiam i liczę na pozytywne wieści :)
0
2021-05-04 19:13 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 104

Nawet gdyby po otwarciu przysłał prawidłowe pełnomocnictwo, zanim byś go wezwała, to tez byłoby ok :)
Nawet gdyby po otwarciu przysłał prawidłowe pełnomocnictwo, zanim byś go wezwała, to tez byłoby ok :)
0
2021-05-05 11:41 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy