Forum


Powrót art. 22a ust. 6- czy żądać nowego JEDZa?

ED

Edyta Dębiec

2

Wykonawca nie uzupełnił dokumentów odnośnie podmiotu trzeciego potwierdzającego brak podstaw jego wykluczenia . W piśmie wskazał, że sam zobowiąże się wykonać część zamówienia (chodzi o potencjał techniczny). Czy zgodnie z art. 22a ust. 6 zażądać od Wykonawcy nowego JEDZa zgodnie z którym będzie w nim teraz wskazane że dysponuje on odpowiednim potencjałem technicznym, a nie będzie polegał na potencjale podmiotu trzeciego. Czy wystarczy sam wykaz potencjału technicznego?
Wykonawca nie uzupełnił dokumentów odnośnie podmiotu trzeciego potwierdzającego brak podstaw jego wykluczenia . W piśmie wskazał, że sam zobowiąże się wykonać część zamówienia (chodzi o potencjał techniczny). Czy zgodnie z art. 22a ust. 6 zażądać od Wykonawcy nowego JEDZa zgodnie z którym będzie w nim teraz wskazane że dysponuje on odpowiednim potencjałem technicznym, a nie będzie polegał na potencjale podmiotu trzeciego. Czy wystarczy sam wykaz potencjału technicznego?
0
2016-11-28 09:07 0

N.

Natalia .....

26

ale w pierwszej kolejności złożył Ci informacje , że będzie polegał na zasobach podmiotu trzeciego, złożył Ci zobowiązanie podmiotu trzeciego do oddania swoich zasobów??? Jaki był stan faktyczny , bo skoro coś Ci odpowiedział to musiałaś pisać. Trochę więcej informacji
ale w pierwszej kolejności złożył Ci informacje , że będzie polegał na zasobach podmiotu trzeciego, złożył Ci zobowiązanie podmiotu trzeciego do oddania swoich zasobów??? Jaki był stan faktyczny , bo skoro coś Ci odpowiedział to musiałaś pisać. Trochę więcej informacji
1
2016-11-28 14:10 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy