Forum


Powrót Nieobowiązkowe zamieszczenie ogłoszenia o zamówieniu

A.

Anna .....

0

Dzień dobry,

1) czy w przypadku, gdy wartość zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30.000 euro zamawiający może stosować przepisy ustawy - Prawo zamówień publicznych ?

2) czy zamieszczenie w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia, którego zamieszczenie w Biuletynie ze względu na wartość zamówienia albo konkursu nie jest obowiązkowe, obliguje do stosowania przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych ?
Dzień dobry, 1) czy w przypadku, gdy wartość zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30.000 euro zamawiający może stosować przepisy ustawy - Prawo zamówień publicznych ? 2) czy zamieszczenie w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia, którego zamieszczenie w Biuletynie ze względu na wartość zamówienia albo konkursu nie jest obowiązkowe, obliguje do stosowania przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych ?
0
2016-05-12 11:13 0

A.

Anna .....

26

Witam
a)Moim zdaniem może stosować, tylko po co sobie utrudniać życie. Lepiej opracować regulamin i go stosować, można przy nim posiłkować się zapisami z Pzp
b) w BZP możemy zamieścić dodatkowo ogłoszenie unijne, natomiast wszystkie poniżej stosowania Pzp już nie.
Witam a)Moim zdaniem może stosować, tylko po co sobie utrudniać życie. Lepiej opracować regulamin i go stosować, można przy nim posiłkować się zapisami z Pzp b) w BZP możemy zamieścić dodatkowo ogłoszenie unijne, natomiast wszystkie poniżej stosowania Pzp już nie.
1
2016-05-12 12:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy