Forum


Powrót Brak jednostki miary w ofercie wykonawcy przetarg na żywność

J.

Joanna .....

5

W SIWZ na artykóły spożywcze wkradł się błąd, jedna pozycja nie zawierała jednostki miary
Nikt z wykonawców nie złożył wniosku o wjaśnienie SIWZ.
W postępowaniu na tą część wpłynęła jedna oferta i wykonawca pozostawił miejsce na jednostkę miary pustą, przy czym pozycję tą, na podstawie poprzednich, wyliczł zgodnie z zamysłem zamawiającego.
Jak mam poprawić taki błąd? Jak uzupełnić tę jednostkę miary?
W SIWZ na artykóły spożywcze wkradł się błąd, jedna pozycja nie zawierała jednostki miary Nikt z wykonawców nie złożył wniosku o wjaśnienie SIWZ. W postępowaniu na tą część wpłynęła jedna oferta i wykonawca pozostawił miejsce na jednostkę miary pustą, przy czym pozycję tą, na podstawie poprzednich, wyliczł zgodnie z zamysłem zamawiającego. Jak mam poprawić taki błąd? Jak uzupełnić tę jednostkę miary?
1
2016-11-30 19:19 0

K.

Katarzyna .....

1

Po otwarciu ofert już nic nie poprawisz (w SIWZ). Nawet za bardzo nie ma o co pytać. Proponuję zostawić jak jest - tym bardziej, że jest jedna oferta.
Po otwarciu ofert już nic nie poprawisz (w SIWZ). Nawet za bardzo nie ma o co pytać. Proponuję zostawić jak jest - tym bardziej, że jest jedna oferta.
1
2016-12-01 06:24 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy