Forum


Powrót Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

A.

Adriana .....

0

Witam, czy w związku z zawarciem aneksu terminowego bądż kwotowego do umowy należy wykonać "ogłoszenie o zmianie umowy"? W wyniku realizacji umowy nastąpiło zwiększenie zakresu przedmiotu umowy (co było przewidziane zgodnie z art. 144 Pzp - zmiany do umowy).
Witam, czy w związku z zawarciem aneksu terminowego bądż kwotowego do umowy należy wykonać "ogłoszenie o zmianie umowy"? W wyniku realizacji umowy nastąpiło zwiększenie zakresu przedmiotu umowy (co było przewidziane zgodnie z art. 144 Pzp - zmiany do umowy).
0
2016-12-06 08:13 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 285

Wszystko zależy na podstawie jakiego przepisu doszło do zmiany umowy- bliżej patrz art 144 ust 1c Pzp
Wszystko zależy na podstawie jakiego przepisu doszło do zmiany umowy- bliżej patrz art 144 ust 1c Pzp
1
2016-12-06 08:30 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy