Forum


Powrót Przetarg na budowę budynku użyteczności publicznej

KK

Kamil Kwas

0

Witam,
Zamierzam ogłosić przetarg (raczej nieograniczony) na budowę budynku użyteczności publicznej. Na rok 2017 mam zagwarantowane 9mln całość oscyluje w granicach 16mln.
Czy i w jaki sposób przeprowadzić procedurę aby ogłosić przetarg na cały obiekt a wykonanie podzielić zgodnie z pozyskanymi środkami w przeciągu +-3 lat.
Zależy mi raczej na jednym dużym wykonawcy tak aby nie dochodziło do sytuacji gdzie ekipa obecna narzeka na poprzednią (poprawki, opóźnienia wynikające z tych robót itd.) - pytanie czy mogę w tym przypadku nie dzielić na części i jak to opisać żeby w razie kontroli się obroniło.
Pozdrawiam
Witam, Zamierzam ogłosić przetarg (raczej nieograniczony) na budowę budynku użyteczności publicznej. Na rok 2017 mam zagwarantowane 9mln całość oscyluje w granicach 16mln. Czy i w jaki sposób przeprowadzić procedurę aby ogłosić przetarg na cały obiekt a wykonanie podzielić zgodnie z pozyskanymi środkami w przeciągu +-3 lat. Zależy mi raczej na jednym dużym wykonawcy tak aby nie dochodziło do sytuacji gdzie ekipa obecna narzeka na poprzednią (poprawki, opóźnienia wynikające z tych robót itd.) - pytanie czy mogę w tym przypadku nie dzielić na części i jak to opisać żeby w razie kontroli się obroniło. Pozdrawiam
0
2016-12-06 11:23 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1042

Oczywiście że można nie dzielić, w tym przypadku to raczej byłoby wskazane. Nie ma wcale obowiązku dzielenia, tylko trzeba dobrze opisać.
Oczywiście że można nie dzielić, w tym przypadku to raczej byłoby wskazane. Nie ma wcale obowiązku dzielenia, tylko trzeba dobrze opisać.
1
2016-12-06 13:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy