Forum


Powrót Brak wyjaśnień w terminie na podstawie art. 87 ust. 1 ustawy Pzp

M.

Marcin .....

Fachowiec 116

Co w przypadku, gdy wykonawcy nie złożył wyjaśnień treści oferty w wymaganym terminie, wskazanym przez zamawiającego, na podstawie art. 87 ust. 1 ustawy Pzp lub wyjaśnienia złożył, ale po terminie?
Co w przypadku, gdy wykonawcy nie złożył wyjaśnień treści oferty w wymaganym terminie, wskazanym przez zamawiającego, na podstawie art. 87 ust. 1 ustawy Pzp lub wyjaśnienia złożył, ale po terminie?
1
2016-12-06 12:22 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 285

Brak wyjaśnień nie rodzi automatycznie konsekwencji w postaci odrzucenia oferty, choć niewątpliwie do tego może się zbliżać. Zamawiający może kilkakrotnie zwracać się o wyjaśnienie , ale raczej różnych kwestii lub wątpliwości powstałych wskutek pierwszych wyjaśnień. Brak informacji jest też informacją. Trzeba decydować według swojej wiedzy i oceny przypadku
Brak wyjaśnień nie rodzi automatycznie konsekwencji w postaci odrzucenia oferty, choć niewątpliwie do tego może się zbliżać. Zamawiający może kilkakrotnie zwracać się o wyjaśnienie , ale raczej różnych kwestii lub wątpliwości powstałych wskutek pierwszych wyjaśnień. Brak informacji jest też informacją. Trzeba decydować według swojej wiedzy i oceny przypadku
1
2016-12-06 13:32 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy