Forum


Powrót Procedura odwrócona art. 24aa

A.

Anna .....

16

Czy jeśli przewidzę w ogłoszeniu lub SIWZ możliwość zastosowania procedury odwróconej to czy znaczy to, że jednocześnie Zamawiający zobowiązuje się do jej zastosowania, czy decyzję o tym czy zastosować pr. odwróconą można podjąć np. po otwarciu ofert jako opcję od odejścia od procedury tradycyjnej (nieodwróconej)?
Czy jeśli przewidzę w ogłoszeniu lub SIWZ możliwość zastosowania procedury odwróconej to czy znaczy to, że jednocześnie Zamawiający zobowiązuje się do jej zastosowania, czy decyzję o tym czy zastosować pr. odwróconą można podjąć np. po otwarciu ofert jako opcję od odejścia od procedury tradycyjnej (nieodwróconej)?
1
2016-12-14 13:58 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 622

Wg mnie jeżeli zamawiający zdecyduje się na procedurę z art. 24aa i wskaże ją w ogłoszeniu o zamówieniu to musi ją zastosować.
Wg mnie jeżeli zamawiający zdecyduje się na procedurę z art. 24aa i wskaże ją w ogłoszeniu o zamówieniu to musi ją zastosować.
1
2016-12-14 14:04 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy