Forum


Powrót Produkty równoważne

WT

Walentyna Tararuj

20

Słuchajcie już się pogubiłam w tym zgiełku obowiązków i przygotowań świątecznych a tu jeszcze w ostatniej chwili przetarg wyskoczył.
Mam pytanko czy potwierdzenie że produkt równoważny zachowuje parametry produktu oryginalnego lub wyższe należy dołączyć do oferty czy składa tylko najkorzystniejszy ?
Słuchajcie już się pogubiłam w tym zgiełku obowiązków i przygotowań świątecznych a tu jeszcze w ostatniej chwili przetarg wyskoczył. Mam pytanko czy potwierdzenie że produkt równoważny zachowuje parametry produktu oryginalnego lub wyższe należy dołączyć do oferty czy składa tylko najkorzystniejszy ?
0
2016-12-21 13:38 0

P.

Piotr .....

2

Wydaje mi się, że wszystko zależy jak sformułowałaś wymagania. U nas zapisujemy, że musi podać typ, model markę oferowanego sprzętu, a szczegółową specyfikację składa tylko firma z najkorzystniejszą ofertą.
Wydaje mi się, że wszystko zależy jak sformułowałaś wymagania. U nas zapisujemy, że musi podać typ, model markę oferowanego sprzętu, a szczegółową specyfikację składa tylko firma z najkorzystniejszą ofertą.
0
2016-12-22 08:19 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy