Forum


Powrót 67 ust. 1 pkt 7

E.

Edyta .....

3

Kupowaliśmy w 2019 r. meble do przedszkola. Musimy teraz kupić dwa blaty na biurko. W 2019 w siwz przewidzieliśmy korzystanie z art. 67 ust. 1 pkt 7 pzp. Czy muszę z tego korzystać? Czy mogę po prostu zawrzeć nową umowę? Wartość zamówienia to tylko 1000 zł, innych dostaw mebli w tym roku nie przewidujemy
Kupowaliśmy w 2019 r. meble do przedszkola. Musimy teraz kupić dwa blaty na biurko. W 2019 w siwz przewidzieliśmy korzystanie z art. 67 ust. 1 pkt 7 pzp. Czy muszę z tego korzystać? Czy mogę po prostu zawrzeć nową umowę? Wartość zamówienia to tylko 1000 zł, innych dostaw mebli w tym roku nie przewidujemy
0
2021-08-20 15:07 0

M.

Monika .....

52

Zamawiający MOŻE udzielić zamówienia z wolnej ręki przy spełnieniu ustawowych przesłanek, ale NIE MUSI. Można kupić bez stosowania Pzp przy tak małej wartości.
Zamawiający MOŻE udzielić zamówienia z wolnej ręki przy spełnieniu ustawowych przesłanek, ale NIE MUSI. Można kupić bez stosowania Pzp przy tak małej wartości.
0
2021-08-26 12:55 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy