Forum

Powrót Grupa kapitałowa

A.

Anna .....

Fachowiec 102

Witam, wiem, że jest dużo wątków na ten temat, ale może czas robi swoje i po szkoleniach macie inne doświadczenia. Krótkie pytanie (procedura odwrócona):
1. czy jeśli nie wszyscy wykonawcy dostarczą w ciągu 3 dni od dnia przekazania informacji o GK, to wzywacie do uzupełnienia tych co nie dostarczyli oświadczenia?
2. czy jeśli wykonawcy dostarczą po upływie 3 dni, np. w czwartym dniu, to uznajecie, że jest OK?
bo I takie opinie na szkoleniach są przekazywane.
Dzięki za dołączenie się do dyskusji
Witam, wiem, że jest dużo wątków na ten temat, ale może czas robi swoje i po szkoleniach macie inne doświadczenia. Krótkie pytanie (procedura odwrócona): 1. czy jeśli nie wszyscy wykonawcy dostarczą w ciągu 3 dni od dnia przekazania informacji o GK, to wzywacie do uzupełnienia tych co nie dostarczyli oświadczenia? 2. czy jeśli wykonawcy dostarczą po upływie 3 dni, np. w czwartym dniu, to uznajecie, że jest OK? bo I takie opinie na szkoleniach są przekazywane. Dzięki za dołączenie się do dyskusji
1
2017-01-03 17:53 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 318

Jesli nie wszyscy dostarczą wzywam do uzupełnienia. Jeśli dostarczenie GK nastąpi po pierwszym terminie (ustawowym) uznaję że jest O'K, ale jeśli jest to po terminie na moje wezwanie, niestety oferta jest nie do obrony. Drugiego terminu nie wyznaczam.
Jesli nie wszyscy dostarczą wzywam do uzupełnienia. Jeśli dostarczenie GK nastąpi po pierwszym terminie (ustawowym) uznaję że jest O'K, ale jeśli jest to po terminie na moje wezwanie, niestety oferta jest nie do obrony. Drugiego terminu nie wyznaczam.
1
2017-01-04 05:27 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy