Forum


Powrót Zamówienia uzupełniające w przepisach przejściowych

A.

Alicja .....

4

Czy ktoś z Państwa sporządzał aneks do umowy - zamówienia uzupełniające na podstawie art. 19 ust. 3 przepisów przejściowych?
W poprzednim stanie prawnym było to zamówienie z wolnej ręki i sporządzało się nową umowę.
Czy ktoś z Państwa sporządzał aneks do umowy - zamówienia uzupełniające na podstawie art. 19 ust. 3 przepisów przejściowych? W poprzednim stanie prawnym było to zamówienie z wolnej ręki i sporządzało się nową umowę.
0
2017-01-04 07:04 0

M.

Malwina .....

23

Tak zgodnie z przepisami przejściowy i opinią UZP do umów z przed nowelizacji w przypadku konieczności udzielenia zamówienia uzupełniającego sporządza się aneks, nawet do umów już zakończonych.
Tak zgodnie z przepisami przejściowy i opinią UZP do umów z przed nowelizacji w przypadku konieczności udzielenia zamówienia uzupełniającego sporządza się aneks, nawet do umów już zakończonych.
1
2017-01-04 12:35 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy