Forum


Powrót termin związania oferta

A.

Anna .....

Fachowiec 133

Jeżeli termin związania ofertą przypada do 14-ego stycznia 2017 r. i na 3 dni przed upływem terminu związania ofertą zamawiający wysyła pismo w sprawie wyrażenia zgody na przedłużenie tego terminu. To do kiedy mają mi wykonawcy odpowiedzieć? Do dnia upływu czyli do 14 stycznia? a to przypada na sobotę, czy do 16-ego (poniedziałek) . Jak to pogodzić z art. 14 ust. 2 Jeżeli koniec terminu do wykonania czynności przypada na sobotę lub..., termin upływa dnia następnego po dniu lub dniach wolnych od pracy.
Czy to do terminów związania ofertą ma zastosowanie? To by wychodziło, że wykonawcy mają czas do 16 stycznia (poniedziałku). Nie wszyscy odpowiedzieli. Istotne jest to, że dzisiaj chcę robić wybór naj. oferty.
Jeżeli termin związania ofertą przypada do 14-ego stycznia 2017 r. i na 3 dni przed upływem terminu związania ofertą zamawiający wysyła pismo w sprawie wyrażenia zgody na przedłużenie tego terminu. To do kiedy mają mi wykonawcy odpowiedzieć? Do dnia upływu czyli do 14 stycznia? a to przypada na sobotę, czy do 16-ego (poniedziałek) . Jak to pogodzić z art. 14 ust. 2 Jeżeli koniec terminu do wykonania czynności przypada na sobotę lub..., termin upływa dnia następnego po dniu lub dniach wolnych od pracy. Czy to do terminów związania ofertą ma zastosowanie? To by wychodziło, że wykonawcy mają czas do 16 stycznia (poniedziałku). Nie wszyscy odpowiedzieli. Istotne jest to, że dzisiaj chcę robić wybór naj. oferty.
1
2017-01-16 11:28 0

A.

Anna .....

26

Moim zdaniem termin związania nie przechodzi na poniedziałek, musisz mieć ciągłość.
Moim zdaniem termin związania nie przechodzi na poniedziałek, musisz mieć ciągłość.
1
2017-01-16 13:30 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy